TEPLO RODINNÉHO KRBU

Láka Vás energetická nezávislosť, pohľad do plápolajúceho ohňa, zdravý zdroj tepla a zároveň architektonický doplnok Vášho interiéru ? V tom prípade je pre Vás pec, alebo krb tá správna voľba.

Ide o prvok, ktorý je dominantou obytného priestoru a svojou jedinečnosťou dotvára celkovú atmosféru. Každé dielo je iné, na mieru šité a prispôsobené danému objektu a Vášmu vkusu.

одеяло

 

NIEČO O NÁS

Prečo Foroneus? Foróneus je v gréckej mytológii syn riečneho boha Inacha a jeho manželky Melie, ktorý podľa starovekých argejských povestí, dal prvý ľuďom oheň.

Firma Foroneus pôsobí v oblasti návrhu a realizácie krbov a pecí už vyše 15 rokov. Vyučili sme sa v odbore kachliar a získali výučný list a osvedčenie.

Keďže ide o zodpovednú a vysoko odbornú úlohu, snažíme sa, aby takto vyzerali aj naše práce. Prvoradá je bezpečnosť, dodržiavanie noriem a správne nadimenzovanie diela, aby sme u vás vytvárali tepelnú pohodu. 

Zúčastňujeme sa mnohých školení a kurzov u našich slovenských i zahraničných výrobcov podložené certifikátmi, ktoré zaručujú vysokú profesionalitu, široký prehľad v materiáloch a technologických postupoch a odborný rast našich zamestnancov.

 

                              

 

 
 
krby, pece, kotly foroneus - hlavné logo
pece, kotly a krby foroneus na facebooku